O nas

O NAS

Założycielem szkółki jest Piotr Klepczarek. Wychowanek ŁKS Łódź, zdobywca Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok, wicemistrz Polski z GKS Bełchatów, reprezentant Polski w piłce plażowej – uczestnik mistrzostw świata w 2017 roku. Pracuje z dziećmi od 2013 roku. Posiada licencją UEFA A.

Zajęcia w szkółce Football School prowadzą trenerzy z wieloletnim stażem zawodniczym, którzy mają odpowiednie licencje i kwalifikacje oraz podejście do dzieci.

MISJA

Naszą misją jest popularyzacja piłki nożnej od najmłodszych lat, kształtowanie rozwoju fizycznego poprzez zabawy ruchowe.

Działamy zgodnie z wytycznymi PZPN.

Nie wymagamy, żeby każde dziecko zostało mistrzem, jednak chcemy żeby każde dziecko miało możliwość uprawiania sportu, bez względu na prezentowane umiejętności.

Doświadczeni trenerzy tak układają plan treningowy, aby każde dziecko nie miało problemu z wykonaniem ćwiczeń, a po treningu wychodziło uśmiechnięte i zadowolone.

Naszym celem jest wychowywać, uczyć szacunku do innych osób i zasad fair play.

DLACZDEGO MY?

Naszym atutem jest prowadzenie zajęć dla dzieci na terenie szkoły do której uczęszczają, a z którą współpracujemy. Treningi rozpoczynają się tuż po zakończeniu lekcji, przeważnie w trakcie godzin pracy świetlicy szkolnej, co jest dużym udogodnieniem. Rodzice nie muszą tracić czasu na wożenie dziecka, a jednocześnie mają gwarancję że jest pozostawione pod opieką wykwalifikowanych trenerów i w znanym dla siebie otoczeniu. Zajęcia prowadzone są dla wszystkich klas, które podzielone są na dwie grupy młodszą(1-4) i starszą (5-8)

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Przewiń do góry